Canım oğlum 1 yaşında:)

Zaman ne kadar çabuk geçiyor geçen sene bugünde ve şu saatlerde oğlumu kucağıma almıştım. Bu nasıl bir duygu nasıl bir mutluluktu! Bir tanemi kucağıma aldığımda sanki 16 saat o sancıyı ben çekmemişim ,o hamileliğin sıkıntısını, ağırlığını ise hiç yaşamamışım. İçim kıpır kıpır aylardır hatta kaç yıldır beklediğim, istediğim, merak ettiğim ,hayaller kurduğum, kaybetmekten korktuğum canımın içinin içi  kollarımda!  Nasıl bakılır? nasıl büyütülür? ya yanlış bir şey yaparsam, ya da ne istediğini anlayamazsam, off zaten gurbetteyim, yanımda eşimden ve Allah tan başka kimsem yok, ne yapacaktım? …diye düşünürken 1 yıl geçmiş üstünden ve oğlum büyümüş. Uykusuz gecelerde, ateşlendiğinde, ilk  gülümsemesinde,ilk kahkasında,ilk dişlerini çıkardığında,emeklerken ,ilk adımını atarken,konuşurken ve ilk yaş gününde aynı ekip yanı başında oğlumun annesi babası ve Yüce Rabbim:)

 

Çok şükür amma velakin tabi biz de isterdik bu günde tüm sevdiklerimiz yanımızda olsun, hep birlikte olalım. Diğer blogger arkadaşlarım gibi davetli listeleri yazayım, sofralar hazırlayayım, bir konsept berliyeyim de pastası , kurabiyesi,süsü püsü ona uygun olsun, sonra da blogumda yayınlayayım okuyanlara fikir olsun. Ama nerdeee! dediğim gibi bizim ekip kalabalık değil:) o nedenle büyük bir organizasyona  gerek olmadı kendi aramızda birşeyler yaptık işte her zamanki gibi;) Ben de oğlumun bu yaş gününü  özellikle, bizim gibi gurbette yaşayayan  ve ailesiden sevdiklerinden uzakta olanlara ithaf ediyorum:) Şimdi doğum günü de ithaf olunur mu? demeyin, zaten anlaşıldığı üzere hüzünlüyüm bari yalnız olmadığımızı düşüneyim değil mi?

Yayınlayan

nesli

Merhabalar, Sevdiğim, beğenilen, denediğim tariflerle ve mutfak maceralarımla ben de artık sizlerleyim:)

3 thoughts on “Canım oğlum 1 yaşında:)”

  1. Dogum gunünüz, yeni yasınız kutlu olsun, cocuklarımız bizler için her şey demek. Onların sevgisi bir başka,sizin yazınızı okuyunca ben de üzünlendim ama hiç yalnız sayılmazsiniz çünkü buradan herkes size yakın:)) sıkıca eşinize ve canınız oğlunuza sarılın:))

    1. Çok teşekkürler Filizciğim(gerçekten yakın bulduğum için yazıyorum),sizi üzmek istemezdim gerçekten. İnsan,bir yerden sonra kendini unutuyor ama çocuğu için her şeyin en güzelini yapmak istiyor bilirsiniz.O yüzden bazen bunu yapamama düşüncesi hüzünlendiriyor beni işte:)Ama bu güzel yorumunuzla gerçekten yalnız olmadığımı anladım, tekrar teşekkürler, en içten sevgilerimle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir